Hakkımızda

Dünyanın en iyi kayısısı Malatya’da yetişmektedir. Bu verimli topraklar sadece kayısı değil, aynı zamanda dut, üzüm, şeftali, elma, armut, ceviz ve daha sayamadığımız iklime uygun birçok meyve ve sebzeye ev sahipliği yapmaktadır. Böyle bir kaliteyi, tüm Türkiye’ye ve hatta dünyaya ulaştırmak fikrinden yola çıktık. 

Bunu yapabilmek için oldukça zorlu bir süreçten geçiyoruz. Ürünleri tamamen kendi bahçemizden temin ediyoruz. Dışarıdan hiç bir şekilde tedarik etmiyoruz. Sonrasında nem, sıcaklık ve steril olarak en uygun ortamda muhafaza edip dinlendiriyoruz. Ürünlerimiz sadece toprak ile temas halinde. Satışını yaptığımız ürünleri tarımından depomuza kadar süren yolculuğunda organik olmayan hiçbir materyal ile temas ettirmiyoruz.

Paket dahil organik olmayan hiçbir şeye temas etmemesi için gereken bütün altyapıyı kurduk. Ambalaj olarak kullandığımız malzemeler bile tamamen doğaldır. Tüm ambalajlar için ağaç temelli malzemeler kullanıyoruz. Örneğin Kraft diye tabir edilen kağıt ambalaj %100 selüloz yani tamamı ağaçtır. Tüm ambalajlarımız gerekli gıda sertifikasyonuna sahiptir.

Tüm aşamalarda maksimum kaliteyi yakalamak ve standart hale getirebilmek için ürün çeşidini sınırlı sayıda tuttuk. Bu sayede bizden satın alacağınız ürünler dünyadaki en iyi ürünlerdir demek hiç de iddialı bir söylem değil.

Sitemiz üzerinden ürünlerimizi tamamen güvenle alabilirsiniz.